CO NOWEGO NA STRONIE?

31 VIII 2018: Do pobrania, w zakładce “Klub zdrowia“, kolejny, siódmy numer biuletynu “Chrońmy Zdrowie”. W numerze znajdują się odpowiedzi na pytania:
Co takiego jest w tej wodzie, że jest ona tak istotna dla naszego organizmu? Jak pić wodę?
Jod jest pierwiastkiem, którego niedobór jest powszechny na całym świecie. Jak jest w Polsce?
Życie w nieprzebaczeniu to śmierć. Nienawiść nie szkodzi twojemu wrogowi, tylko tobie szkodzi. Czy i kiedy gniew jest bezpieczny?

02 VII 2018: Andrzej Sieja.  Życiowe rady z Psalmu 139  – kazanie wygłoszone dnia 30 czerwca 2018 roku podczas nabożeństwa sobotniego w Jeleniej Górze.  Zobacz zakładka “Kazania i wykłady”

02 VII 2018: Wiesław Serafin.  Biała pułapka  – kazanie wygłoszone dnia 16 czerwca 2018 roku podczas nabożeństwa sobotniego w Jeleniej Górze.  Zobacz zakładka “Kazania i wykłady”

02 VII 2018: Do pobrania, w zakładce “Klub zdrowia“, kolejny, szósty numer biuletynu “Chrońmy Zdrowie”. W tym numerze dużo jest o diecie wegetariańskiej. Jest to moda czy zdrowy rozsądek?

27 VI 2018: Plan usługiwania w III kwartale 2018 roku. Do pobrania w zakładce “Nabożeństwa”

10 VI 2018: Zioła z gierczyńskich łąk – fotograficzna relacja z wycieczki na łąki w Kotlinie Mirska. Zobacz w zakładce “Galeria”.

9 VI 2018: Czesław Fuławka.  Na dworze królewskim – kazanie podczas nabożeństwa sobotniego w Jeleniej Górze.  Zobacz zakładka “Kazania i wykłady”

06 VI 2018: Do pobrania, w zakładce “Klub zdrowia“, kolejny, piąty numer biuletynu “Chrońmy Zdrowie”. Tym razem jest on o wszelkich słodkościach, nie tylko tych dla podniebienia.  Jak osłodzić komuś życie?  Może miodem, a może pysznym ciastem bez mąki i cukru?

04 VI 2018: Skrzyp olbrzymi w Antonówce – obszerna fotograficzna relacja z wycieczki w Rudawy Janowickie. Zobacz w zakładce “Galeria”.