Nadzieja na trudne czasy

Żyjemy w czasach, kiedy świat mierzy się z problemami, jakich do tej pory nie znał. To, co do niedawna wydawało się trwałe, kruszy się na naszych oczach. Nasila się poczucie niepewności. Pytamy, co przyniesie kolejny dzień, jak pokonać lęk, jak żyć, ale pytania te zbyt często pozostają bez odpowiedzi.
W tym trudnym czasie bezpłatną i niezobowiązującą pomoc oferuje pastor Andrzej Sieja. Od ponad 30 lat wspiera on realnie i praktycznie ludzi w trudnych chwilach. Pomaga w rozwiązywaniu ich problemów, zachęca do pozytywnych zmian ponieważ nie jest mu obojętne, co dzieje się wokół nas i co nas niepokoi.

Dla większości z nas wizja zmienionego świata leży w obszarze lęku, ponieważ lubimy mieć kontrolę, chcemy ułożyć sobie plany na jutro, na wakacje, na za rok. Jednak sytuacja covidowa uczy nas, że wcale nie musi być tak, jak zaplanowaliśmy i warto poćwiczyć umiejętność zaakceptowania braku kontroli jako stan, który jest częścią naszego życia. Dobrze jest znać radę Chrystusa, który powiedział: „Nie troszczcie się więc o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy będzie miał własne troski. Dosyć ma dzień swego utrapienia.” [Śleszyńska B. Chrońmy Zdrowie marzec 2021]

Adwentystyczna “LINIA POMOCY” – pobierz informacje dotyczące wsparcia duchowego oferowanego przez psychologów z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego dla osób, które odczuwają obciążenie, osamotnienie i potrzebują modlitwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *