Wielki Bój

Książka Ellen G. White pt. “Wielki Bój” to opis wielkiego boju między dobrem a złem, który pomaga zrozumieć historię ludzkości naszej ery w odniesieniu do Biblijnych proroctw . Jeżeli proroctwa te wypełniły się w przeszłości oraz wypełniają się teraz, to dlaczego nie miałyby wypełnić się i te, które dotyczą przyszłości?
Dopiero całość, przeczytana od rozdziału 1 do 42, daje zrozumienie tej wiedzy, którą nam zabrano bez naszej wiedzy ograniczając tym samym poznanie naszego statusu tu i teraz do spraw przyziemnych.
Przeczytaj Wielki Bój zanim znajdzie się na liście ksiąg zakazanych!
Mieszkańcom Jeleniej Góry i okolic dostarczymy ją bezpośrednio do domu za jedyne 20 złotych, to jest praktycznie po kosztach druku. Nie chcemy zarabiać poprzez ograniczanie ludziom dostępu do informacji na wagę życia. Zainteresowanych prosimy o kontakt
 pod jeden z telefonów podanych w zakładce “Kontakt”

Każdy człowiek ma swoje dobre i złe dni, wielokrotnie dzieją się rzeczy poza zasięgiem jego woli, z konieczności więc musi poddać się temu, co go spotyka i to bez względu na ciężar doświadczeń i ich permanentne skutki. Dzieje się tak dlatego, że nasza ziemia znalazła się w kręgu zaciętego boju między Chrystusem Panem i szatanem – boju, którego geneza sięga początku historii świata – od raju w Edenie. (…) Wielu ludzi obarcza Boga za wszelkie życiowe niepowodzenia, jednak zapominają oni, że Wszechmogący Bóg w swojej miłości do człowieka dał mu wolną wolę i rozum, tak więc wybór należy do nas. Jedno jest pewne, dwóm panom nie można służyć. Twórca grzechu – Lucyfer, autor i główny sprawca konfliktów i morderczych walk między narodami w okresie całej historii, w desperacji zdąża do ostatniego aktu – Armagedonu.” [Tadeusz Przychodzki. Pod ochroną Wszechmocnego. Wydawnictwo Znaki Czasu, Warszawa 2019]

Reklama książki – spot

Zapraszamy na retransmisję wieczoru autorskiego z Iwoną Fijałkowską – polskim tłumaczem Wielkiego Boju, który odbył się dnia 22 listopada 2019 r. w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze.
Wielki Bój – spotkanie z Iwoną Fijałkowską – polskim tłumaczem tej książki, które odbyło się 22 listopada 2019 roku w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze.

Obejrzyj proszę:
Papież wzywa do podpisania paktu – Doug Batchelor
Organizacje religijne jednoczą się!
Anioł ludzkiej ewolucji. Śmierć w winnicy Pańskiej. Kościół na pustyni i inne filmy autorstwa Jana W. Klifa
Ciemność przed świtem i inne wykłady Waltera Veitha
Wielkie proroctwa Daniela i Apokalipsy – 22 wykłady Stephena Bohra
Agenda 2030 – Nowy porządek świata. Wiara i inne odcinki

Chciałbyś zrozumieć lepiej te wydarzenia? Przeczytaj “Wielki Bój”
Proroctwa Biblijne zinterpretowane w tej książce wiele ci wyjaśnią