Nabożeństwa

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa, które  odbywają się
w naszym kościele w Jeleniej Górze przy ul. Panieńskiej 36
w każdą sobotę, w godzinach od 10:00 do ok. 12:30


Harmonogram kazań i wydarzeń:

Zachęcamy do organizowania nabożeństw w grupach za pomocą komunikatorów sieciowych, takich jak: Skype, WebEx, Hangouts (do 10 osób na video lub 150 w audio); Zoom (do 40 min) czy też WhatsApp (audio do 4 osób ). W tej sprawie prosimy o kontakt ze starszym zboru lub z pastorem.

Zachęcamy do udziału w internetowym sobotnim nabożeństwie prowadzonym przez pastora Andrzeja Sieję na platformie Zoom. Chętnych prosimy o wcześniejszy kontakt z pastorem w celu uzyskania aktualnego ID spotkania.

Zachęcamy do wzajemnych kontaktów, studium Słowa Bożego i wspólnych modlitw poprzez komunikatory internetowe.  Każdego dnia(oprócz soboty)  o godzinie 20 – starszy zboru prowadzi studium aktualnego tematu szkoły sobotniej – na dostępnym w naszych telefonach komunikatorze WhatsApp. Ponieważ WhatsApp daje możliwość równoczesnego kontaktu tylko czterem osobom, zachecam wszystkich nauczycieli do organizowania takich grup szkoły sobotniej. Chętnych do uczestniczenia lub prowadzenia studium proszę o telefoniczny lub mailowy kontakt z pastorem lub ze starszym zboru .

Zachęcamy też do udziału w nabożeństwach transmitowanych on line w sieci  
oraz do obejrzenia materiałów przygotowanych przez Ośrodek Radiowo-Telewizyjny “Głos Nadziei“ oraz w internetowej telewizji “Nadzieja TV


Zapraszamy również do udziału w  modlitwach wieczornych (codziennie,   godz. 19)  o prowadzenie i moc Ducha Świętego, a także  do pracy w grupach domowych (zob. zakładka “życie zboru/ grupy domowe)

Plan usługiwania na I kwartał 2020 r. (do pobrania)